Молоді лідери світу підтримують Україну у боротьбі проти агрессора

Як ви знаєте, ми активно розвиваємо напрямок молодіжного співробітництва з Японією. Вже у січні 2017 року українська делегація вирушить до Японії для участі у програмі “Корабель молодих лідерів світу”. Ми активно готуємося та робимо максимум, щоб гідно представити Україну. За 29 років ми перша делегація від нашої країни, яка приймає участь у цій події, і я пишаюсь нашою командою та дякую за довіру до мене як до національного лідера.

Місяць тому я відвідував Токіо та брав участь у нараді національних лідерів країн-учасниць програми. Разом з національними лідерами Японії, Канади, Бразилії, Індії, Коста-Ріки, Єгипту,Королівства Тонго, Фіджі, Нової Зеландії та Кенії ми проговорили усі необхідні підготовчі моменти та встановили дійсно дружні і теплі відносини. На жаль, не всі вони знають про ситуацію в Україні, особливо в умовах російської агресії на сході країни та анексіїї Криму.

 

Ми будемо використовувати кожний шанс, щоб розповісти про нашу країну та донести її позицію світу. Так само, як і під час Майдану, коли ми зверталися до європейских молодіжних організацій, наша делегація буде тісно комунікувати з представниками молоді з інших країн та континетів та поширювати інформацію про події в України. Ми, як ніхто, розуміємо, наскільки високою є ціна миру на своїй рідній землі. Ми не хочемо, щоб у будь-якій країні сталося щось подібне, тому вважаємо за потрібне розповісти про Україну всьому світу та заручитися підтримкою у цій нелегкій боротьбі.
Слава Україні!