Україно-Польска рада молодіжних обмінів: Реальні результати вже зараз!

img_4891-small
  Ярослав Кучер, Анатолій Матівєнко, Олександр Ярема, Олена Бекриньова

З 5 по 9 вересня я мав чудову можливість приймати участь у фінальному засідання Україно-Польскої ради молодіжних обмінів.

Як відомо, дана рада створена підтримки молодіжних проектів за участю учасників з України та Польщі.

Уряди наших країн домовились про фінансування цікавих та ефективних проектів які спрямовані на поглиблення відносин між молоддю наших країн.

В цьому році 7 вересня у м. Новий Сонч відбулось засідання Українсько-Польської Ради обмінів молоддю, під час якого визначено переможців конкурсу та рекомендовані суми для фінансування проектів. Фінансування проектів-переможців закладається у бюджети обох країн, а сам відбір нових проектів планується проводити щорічно.

Реалізація проектів переможців конкурсу дасть змогу близько 2 000 молодих людей з України та Польщі взяти участь у молодіжних обмінах цього року.

2000 нових знайомств, гарних справ, та цікавих історій. Виходячі зі свого досвіду молодіжних обмінів, у подальшому, учасники подібних програм продовжуть спілкування між собою, приймають участь в інших проектах, роблять спільний бізнес чи просто добре товарищують.

Враховуючи непросту спільну історію між нашими народами подібні обміни дозволяють зняти багато непотрібних питань, та закласти фундамент міцної дружби на довгі роки.

Я радий, що разом з колегами від Міністерства молоді та спорту України я мав можливість долучитися до реалізації такої великої та потрібної справи.

Спілкування з Польскими колегами, було надзвичайно приємним та ефективним.

Польша – наш сильний та ефективний сусід, який вдало використовує всі можливості надані Європейським союзом. Нам є на кого рівнятися і саме головне – нам завжди готові у цьому допомогти.

 

Продовжуємо працювати – молодіжна політика в Україні розвивається, а наше громадянське суспільство заслуговує на нові можливості для розвитку та поглиблення інтеграції у Європейську спільноту.

 

 

Отримати більше інформації про проекти переможці та як дізнатися  відбувався відбір можна за наступними посиланнями:

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/26416